pracovník restauračního provozu
AmRest Coffee s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Jugoslávská č.p. 2 / 5,Vinohrady, 120 00 Praha 2kontakt : Matys Martin, e-mail : martin.matys amrest.

eu- šanci stát se součástí lepšího dne pro své zákazníky a vytvářet vzpomínky- zaškolení v oblasti kávy - certifikace varisty Starbucks, Latte Art, navazující Coffee Master program- příležitost k rozvoji na manažerské pozice- pružná pracovní doba - respektujeme Tvůj osobní čas, směny máš naplánované 14 dní dopředu- férová pracovní smlouva, koruny Ti přiletí včas na účet- účast na dobrovolnických akcích- příplatky za přesčas 25%, za noční směny 10%, za svátky 100%- motivační bonusy za doporuč kamaráda, další bonusy a osobní ohodnocení- min.

dvakrát měsíčně balíček Tvojí oblíbené kávy nebo čaje- výhody do všech našich značek - Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost