Pracovník v sociálních službách
Slezská diakonie
Pardubice, Ostrava
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Ostrava a přilehlé oblasti dostupné MHD1. kontakt e-mailem : v.sasynova slezskadiakonie.czPožadujeme : - ZŠ, SOU, SŠ- Akreditovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (splnění kvalifikačních požadavků dle zákona č.

108 / 2006 Sb., zákon o sociálních službách)- Trestní bezúhonnost- Komunikační dovednosti- Zdravotní a emoční způsobilost pro práci v přímé péči o nemocné osoby- Základní znalost práce s PC (Word, Excel, internet)- Řidičský průkaz skupiny "B" (aktivní řidič) Co bude Vaší náplní práce?

 • Práce s cílovou skupinou - senioři, osoby se zdravotním postižením prostřednictvím terénní práce (pomoc při úkonech osobní hygieny, podávání stravy, nákupy, úklidy aj.
 • Administrativní činnosti na PC spojené s výkonem práce- Pracovní doba : směnný provoz - ranní, odpolední, víkendy a svátky.

  Ranní směny nejčastěji od 7 : 00 - 15 : 00, odpolední a víkendové směny mají většinou charakter přerušovaných směnNabízíme : - Hlavní pracovní poměr - 0,8 úvazek tj.

  30 hod. týdně- Mzdové podmínky : 16 160 Kč a po zkušební době osobní ohodnocení.- Příspěvek na stravu v podobě stravenek- Příspěvek na dopravu- Služební telefon

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost