PERSONALISTA NÁBORÁŘ
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Třebíč, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Vyhledávat nové zaměstnance na různorodé pozice (převážně dělnické pozice) Koordinovat výběrové řízení a zahraničních stáže Mít na starost vstupní školení a adaptační proces pracovníků Účastnit se pracovních veletrhů, firemních akcí Kontrolovat docházkový systém Spolutvořit výplaty zaměstnancůPožadujeme : Máte již zkušenosti s nábory, personalistikou?

Do zavedené výrobní firmy na Třebíčsku hledáme posilu na nábory dělnických a THP pozic. Potřebujeme komunikativní AJ (min.

B1), organizační dovednosti. Plat 28-31. tis.+ 13.plat, doba neurčitá!Nabízíme : Plat ca. 28-31 tis. dle zkušeností Jeden plat ročně navíc 5 týdnů dovolené Smlouvu na dobu neurčitou Příplatky za znalost cizích jazyků Práci v příjemném pracovním prostředí Prémie za pracovní výsledky a odpracované roky Příspěvek na dovču a svátky Příspěvky na jazykové vzdělávání Místo výkonu práce : region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost