Ruční izolování cívek Drásov - odměna 50000,- za nástup
Siemens
Drásov, CZ
před 23 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Jsme tým navijárny firmy Siemens Electric Machines, s.r.o. Drásov. Naše firma vyrábí velké elektromotory a generátory na míru zákazníkům z celého světa.

navijárně je převážná část výroby založena na odborné manuální práci. Naším úkolem je vyrábět cívky vodičů a ty následně vkládat do statorových a rotorových svazků.

Přidejte se k nám a staňte se členem / členkou týmu navijárny!Svých zaměstnanců si vážíme, získejte odměnu ve výši 50.000 Kč jen za to, že k nám nastoupíte!Co bude náplní Vaší práce : * ruční izolování cívek různých velikostí,* další práce dle pokynů mistra,* v prvních týdnech až měsících zaškolení od zkušeného mentora.

Na co se můžete těšit : * nástupní mzdu až 33.000,- Kč (navýšení po zaučení),* smlouvu do kmenového stavu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou,* odměnu 50.

000 Kč za nástup (vyplacena po zkušební době),* čisté, klimatizované a bezpečné pracoviště uvnitř moderního závodu,* zaměstnání ve stabilní firmě, která je na trhu více než 100 let.

 • Místo pracoviště : Drásov* PRÁCE VHODNÁ I PRO ŽENYCo byste měl / a mít : * chuť učit se nové věci,* baví Vás řemeslné a ruční práce,* na vzdělání nám nezáleží, zaučíme každého s chutí pracovat.
 • Co Vám nabízíme : * 5 týdnů dovolené,* pracovní dobu 7,5 hodiny denně + 30 minut na oběd,* práci v třísměnném provozu,* příplatky za noční směny a přesčasy nad zákonné minimum,* bonus za docházku,* příspěvek na stravování ve výši 55% a jídelnu s kantýnou uvnitř závodu,* 8500,- Kč ročně na volnočasové a zdravotní aktivity dle vašeho výběru,* příspěvek na penzijní pojištění 1 400 Kč / měsíčně,* odměnu za doporučení nového zaměstnance,* firemní rekreační středisko na Vysočině (sleva na pobyt),* sportovní a kulturní akce,* akciový program pro zaměstnance,* program slev a výhod (volání s O2 nebo T-mobile, sleva v KFC, Opel, Mustisport karta a mnoho dalších).

  Benefits- Bonusy / prémie- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Závodní stravování- Kafetérie- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost