Stáž - Junior HR Specialist (20 hod./týd.)
Vodafone
Praha, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Charakteristika poziceNa pozici Junior HR Specialist hledáme studenta či studentku VŠ, který / která bude součástí Diversity & Inclusion týmu.

Hledáme člověka, který nám pomůže s každodenní agendou a zároveň si při tom vyzkouší plánování a organizaci aktivit, komunikaci s Vodafone Group nebo přípravu prezentací.

Úvazek je cca na 20 hodin týdně. Co tě u nás čeká?* Podpora aktivit z oblasti Diversity & Inclusion koordinace eventů, webinářů, komunikace a administrativy* Obsahová tvorba intranetových stránek (sharepoint) a tvorba prezentací

 • Zastřešení agendy správy komunikační platformy s kolegyněmi / kolegy na mateřské / rodičovské dovolené
 • Mapování procesů v rámci týmu a příprava metodických postupů* Podpora zaměstnanecké skupiny a její agendy
 • Správa skladu
 • Podpora ostatních členů týmu Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?* Vzdělání : Vysokoškolské (student / ka)* Jazykové znalosti : Čeština a komunikativní angličtina* MS Office : Pokročilý* Rychlost a jednoduchost* Smysl pro inovaci* Spolehlivost a pečlivost A toto vám nabízíme : * Stabilní prostředí společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat* Přátelské a neformální podmínky pro práci - nepotrpíme si na dress code a všichni si tykáme* Férové odměňování* Pracovní notebook* Naše lidi, se kterými se příjemně spolupracuje* Po zaučení možnost pracovat z homeoffice* V případě, že doporučíš kamaráda, můžeš získat odměnu ve výši xxxx benefitních bodů.
 • Benefits- Mobilní telefon- Notebook- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Vzdělávací kurzy, školení- Možnost občasné práce z domova- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost