Regionální zástupce/kyně - sociální pracovník/ice
Linnet eu s.r.o.
CZ
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Moravskoslezský krajKontakt : telefonicky, e-mailemNáplň práce : jednání s vedoucími pracovníky sociálních odborů městských úřadů pečovatelských služeb,pobytových zařízení pro seniory s částečnou i nepřetržitou pečovatelskou službou,jednání (místní šetření)se zájemci o službu tísňové péče Požadujeme : min.

SŠ vzdělání, výhodou je kvalifikace na pozici Sociální pracovník dle z.č.108 / 2006, praxe v oblasti poskytování sociálních služeb, komunikativnost, reprezentativní vystupování, spolehlivost,samostatnost, ŘPsk.

 • B (ochotu cestovat - práce ve vlastním regionu)Nabízíme : Notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem, automobil Škoda Fabia, vybavení kanceláře - pracovní stůl + židle, tiskárna s kopírkou, wifi router;
 • úhrada nájmu + energií za kancelář (plocha cca 16m2), profesionální školení a podpora

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost