MECHANICI ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ
FERRIT ELECTRIC s.r.o.
Staré Město, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

A11 z : 9 / 10 / 2020 a : 13 / 10 / 2021Jakou příležitost nabízí naše společnost : - máme pro Vás práci při montáži a kompletaci elektronických zařízení- budete také instalovat do našich výrobků software testovat je- budete pracovat s elektrotechnickou dokumentací a schématy- Vaší výhodou je, že Vám umožníme růst, t.

j. v úzké spolupráci s oddělením elektrovývoje budete získávat zkušenosti, které můžete přetavit ve zkušenosti a služební postup až na místo vývojáře- podívejte se na zajímavosti o nás : http : / / www.

ferrit-electric.cz / cs / zajimavostiJakou požadujeme kvalifikaci : - střední vzdělání nebo výuční list v oboru elektrikář, elektrotechnické práce, příbuzné obory- zručnost, preciznost- odborná způsobilost podle 50 / 1978 Sb.

a vyhlášky č. 2002 / 1995 Sb., možnost získání při práci- znalost čtení technické elektronické dokumentaceJe pro nás výhodou : - znalost výroby elektronických zařízení, jejich oživování a testování a případně i znalost pájení SMD i THT součástekCo dále naše společnost nabízí : - aktuální informace o naší společnosti naleznete na http : / / www.

ferrit-electric.cz / cs / o-nas- našim zázemím jsou zkušenosti a peníze získané za více jak 25let prosperity, mezinárodní působnost v Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe- budete s námi pracovat nových dílnách firmy ve skvělém kolektivu- dáme Vám jistotu dlouhodobého perspektivního pracovního poměru s bezproblémovým placením výplaty a prémií- přispějeme na stravování.Kontakt emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost