Pracovní příležitost šitá na míru (fixní plat + provize)
Daniel Došlý
Praha-Motol, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Do našeho dynamického týmu hledáme novou ambiciózní tvář. Pracuj pro jednu z nejspolehlivějších společnosti, která Ti umožní vyšší sociální postavení a nadprůměrně ocení Tvůj čas.

Nezáleží na tom, jestli jsi prodával traktory zemědělcům nebo analytický software ajťákům. Podstatné je, že cheš ve svém životě něco změnit.

Ať už v osobním růstu či v oblasti financí.Požadujeme : Jak poznáš, že jsi to právě ty?- Jsi zodpovědný a spolehlivý.- Umíš dotáhnout věci do finální fáze.

 • Umíš si zorganizovat vlastní práci a čas.- Jsi trpělivý a disciplinovaný.- Jsi komunikativní a charizmatický.- Máš chuť se učit novým věcem.
 • Chceš si vybudovat vlastní nezávislost.- Cílevědomost a soutěživost Ti není cizí.Nabízíme : Co za to?- Fixní plat 30 tis.
 • provize (průměrný plat se pohybuje mezi 50-60 tis.)- Firemní akce a večírky- Firemní soutěže s výhrami jako jsou nový IPhone, MacBook, hotovost a pro ty nejlepší čeká dovolená třeba na Maledivách - Informace a vzdělání na poli investic, které můžeš využít v osobním životě- Friendly office- Podpora, která z Tebe udělá skutečného obchodníka a nenechá Tě ve štychuVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost