Supervisor Logistyki
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Rychnov nad Kněžnou, Czechy, Polska
před 7 dny
source : praca.gov.pl

Warunki pracy i płacy

Informacje o lokalizacji :

siedziba główna

Przyczyna oddelegowania :

Zakres obowiązków :

1. Supervise the reception areas, shipping and warehouses (45%)

  • Analysis throughout the day of the evolution and development of loading and unloading in advance in order to respect the timetable (windows) loading and unloading.
  • Comply with the schedule and plan the planned loading and unloading for the day and reinforce or shift resources and / or materials to streamline the process.
  • Support and clarification in case of doubt with regard to customer requirements, using if it is necessary to logistical protocols signed between the company and the customer.
  • Organization and holding of the annual inventory, giving solution to any errors or doubts surgam during this process with durability about 48 hours.
  • 2. Analysis, distribution and monitoring of loads daily planned (45%)

  • Track and monitor the shipping process loads for the day.
  • Direct contact with the customer following, in order to satisfy the daily customer orders.
  • Contact and visual monitoring the loading dock.
  • Ensure compliance with the targets set by the factory indicators.
  • The analysis of the points that could adversely affect the improvement of developments.
  • 3. Participation in logistics meetings (10%)

  • Meeting daily logistics for analysis of critical materials and references missing.
  • Meeting Improvement Plans with the aim to identify, reduce and manage the various types of warehouses and obsuletas parts.
  • Monitoring the progress of logistics processes and monthly indicators, supporting the information with no movements materials list in the last six months, and comparing with customer requests forecasts for the following three years.
  • Participation in a meeting to analyze ABC file, which is carried out the selection of the 10 most representative references and most significant value of the stock relative to daily customer orders, ensure and support stocks reduction teams in the reliability requirements demanded by customers.
  • Rodzaj umowy :

    Praca tymczasowa oferowana przez agencję :

    Wymiar etatu : nie dotyczy

    Zmianowość :

    Liczba godzin pracy w tygodniu :

    37.5

    Liczba godzin pracy w miesiącu :

    nie dotyczy

    Inne informacje (informacje o systemie i rozkładzie czasu pracy) :

    Data rozpoczęcia : Wynagrodzenie brutto :

    Wynagrodzenie brutto : od 37 000 CZK

    Wynagrodzenie netto : System wynagradzania :

    System wynagradzania :

    Czasowy ze stawką miesięczną

    Premie : Dodatkowe świadczenia :

    Dodatkowe świadczenia :

    13 pensja, dodatki za pracę w systemie zmianowym, KPI bonus, bonus za frekwencję

    25 dni urlopu w roku, trzynasta pensja, zniżki na posiłki, pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania

    Zawód :

    pozostali kierownicy do spraw logistyki i dziedzin pokrewnych

    Typ propozycji :

    Zapewnienie wyżywienia :

    Zapewnienie zakwaterowania :

    Zatrudnienie od zaraz :

    Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski :

    Wykształcenie : Znajomość języków :

    Znajomość języków :

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Zawód : Staż pracy w zawodzie :

    Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

  • UPRAWNIENIE NA WÓZKI WIDŁOWE
  • Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

    Inne wymagania : Pozostałe wymagania

    Znajomość języków : Zawód :

    Zawód : Staż pracy w zawodzie :

    Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

    Inne wymagania :

  • wykształcenie kierunkowe- minimum 2-letnie doświadczenie
  • Pracodawca :

    Krótki opis działalności gospodarczej :

    Firma na czeskim rynku od 2015 roku, zajmuje się produkcją plastikowych elementów wyposażenia samochodów osobowych.

    Nr KRAZ : Adres www :

    Adres www :

    http : / / www.simoldes.com / plastics / cszech.html

    Sposób aplikowania :

    bezpośrednio do pracodawcy

    Dane kontaktowe :

    damian.koziorynski simoldes.com

    Język aplikacji : angielski

    Wymagane dokumenty :

    Sposób kontaktu / przekazania dokum. :

    elektronicznie

    Dodatkowe informacje dotyczące aplikowania :

    Damian Koziorynski, +420 770 177 722

    Przewiduje się przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych z pracodawcą na Dolnym Śląsku. O terminie i miejscu rozmów wybrane osoby zostaną powiadomione drogą telefoniczną oraz mailową.

    p href "javascript : void(0)" class "zwijana-kategoria-link" aria-label "zwiń sekcję

    Požádat
    Přidat do oblíbených
    Odebrat z oblíbenýcch