STAVBYVEDOUCÍ
Lesostavby Třeboň a.s.
Protivín
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : - Zajištění kompletního chodu na stavbě, organizaci pracoviště i zásobování.- Kontrola dodávek materiálu na stavby, kontrola jeho kvality.

 • Koordinace práce podřízených pracovníků (10-20), jejich rozdělení na stavby.- Řízení činností podle projektové dokumentace, kontrola souladu prováděných prací s PD.
 • Efektivní využití stavební ch strojů a ostatních zařízení.- Zápisy do SD, zajištění podkladů pro fakturaci, sestavení zprávy a informovat vedení společnosti o stavu zakázek, spolupráce s ostatními středisky.
 • Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě zakázek.Pracovní doba od 7 : 00 - 15 : 30hodPožadujeme : - Vzdělání min.
 • Střední odborná škola stavební.- Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office - Word, Excel).- Technické myšlení, znalost projektové stavební dokumentace, orientace na stavebním trhu a ve vývoji cen.

 • Schopnost řídit a vést své podřízené, organizační a rozhodovací schopnosti.- Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič.Výhodou : - Autorizace vodohospodářské a dopravní stavby.
 • Zkušenost s programem RTS.Nabízíme : -Zajímavé mzdové ohodnocení : základní mzda + motivační systém odměňování (osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledů a úspor vzniklých při výstavbě svěřených zakázek, odměna za hospodářské výsledky stavebního střediska).
 • Systém benefitů - služební telefon, notebook, automobil i k soukromým účelům, stravenky / cestové, příspěvky na životní pojištění, zajištění školení, příspěvky ČKAIT, -Dovolená 25 dní-Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
 • První kontakt : Ing. Pavlína Pražáková tel. 725 762 801 od PO do PÁ mezi 7 : 30 - 15 : 00 hod. nebo email : prazakova lstb.cz.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost