STROJNÍK/-ICE - OBSLUHA TRAKTORBAGRU
MALINA - VRŠE s.r.o.
Zachrašťany, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro MALINA - VRŠE s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Zachrašťany 123, Nový Bydžov (Zachrašťany), 50401
  • Přidáno : 4.9.2018
  • Obsluha zemních a příbuzných strojů :

    STROJNÍK / -ICE - OBSLUHA TRAKTORBAGRU

  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce : Zachrašťany u Nového Bydžova
  • Náplň práce : převážně obsluha traktorbagru
  • Požadujeme : min. vyučení, řidičský průkaz sk. B, C, T ostatní skupiny výhodou, profesní průkaz, základní znalost PC, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, technické myšlení, vztah ke stavební technice a pozitivní přístup k práci
  • Nabízíme : odměny z obratu, 2 dny dovolené navíc, služební telefon nebo příspěvek na hovorné, pračné, obědy na pracovišti, proplacené přestávky na oběd, po dohodě možnost proplacení rozšíření řidičského oprávnění, jubilejní odměny, firemní a mimofiremní akce, zvláštní peněžité odměny, náborový příspěvek
  • Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky
  • případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu : roman.hartman malina-vrse.info. Více informací na www.jeraby-malina.cz
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)