Technolog montáže
Agentura Top Talent, s. r. o.
Hradec Králové, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Vypracovávání montážních technologických postupů dle technické dokumentace.

Upravování postupů do souladu s konstrukčními změnami. Zpracovávání komplexní dokumentace montáže tiskových strojů. Vytváření layoutů uspořádání montážních pracovišť, manipulačních cest, odkládacích prostorů atp.

souladu se standardy 5S.

Podílení se na implementaci nových montážních projektů. Požadujeme : SŠ technická Znalost práce s technickou dokumentací a výkresy.

Znalost anglického nebo německého jazyka ve stupni A2. Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů, psychická odolnost.

Znalost práce na PC-MS Office, SAP modul PP. Nabízíme : Zázemí stabilní společnosti s jedinečnou technologií a zahraniční účastí Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvky ze sociálního fondu 5 týdnů dovolené Odborné vzdělávání, kvalifikační rozvoj, jazykové kurzy Možnost hlídání dětí ve firemní dětské skupině Vzdělání : SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost