Přípravář vozidel/údržbář
AGROTEC a.s.
  Dornych 116/65, 617 00 Brno, CZ
před 7 dny

Pracovní náplň

Budete mít na starost údržbu a úklid střediska nákladních automobilů a též přípravu nových nákladních vozidel pro předání konečnému odběrateli.

Požadujeme

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem. Jste komunikativní a pozitivně naladění, samostatní a zodpovědní.

Jste držitelem řidičského oprávnění sk. B, C.

Nabízíme

Nabízíme Vám možnost realizace formou vedlejšího nebo hlavního pracovního poměru v perspektivní společnosti s možností dalšího uplatnění.

Využít můžete závodní stravování a další firemní benefity.

 • souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016 / 679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95 / 46 / ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) ( GDPR );
 • tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.

  Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

  pracovního vztah pracovní smlouva

  úvazek práce na plný úvazek

  požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem

  společnost AGROTEC a.s., Brněnská 74, Hustopeče (Ič 544957)

  provozovna Brno, Dornych 65

  odpovědná osoba Simona Ševčíková

  číslo nabídky 3287

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost