Montážní dělník - možnost nádherného ubytování
EDYMAX Personal Management SE
Mladá Boleslav, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme zájemce na pozici Montážní dělník / Operátor výroby na třísměnný provoz na výrobu sedadel do automobilů značky Porsche a Škoda.

Náplň práce : - čalounění , potahování , kontrola sedačky , montování Požadujeme : - spolehlivost - dobrý zdravotní stav -

zručnost Nabízíme : Za odpracovaný měsíc bez přesčasů 28.344 Kč - Ubytování v hodnotě 6.000 Kč ZDARMA pouze krásné dvoulůžkové pokoje s televizí -

Stravenka v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu - Možnost týdenních záloh - Pokud máš zkušenost jakou čalouník bonus k výplatě 1.

500 Kč - Možnost přesčasů - Výplata možná v hotovosti nebo na účet Vzdělání : vyučení, základní, SŠ s maturitou, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Plný úvazek