Recepční/Office koordinátorka - nástup IHNED
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Praha-východ, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného klienta výrobní společnost sídlící na Praze Východ hledáme schopnou komunikativní a ambiciózní kandidátku na pozici Recepční / Office koordinátorky.

Náplň práce : - Zajištění chodu recepce výrobní společnosti a celé kancelářské agendy - Komunikace s dodavateli / klienty společnosti (i v AJ) -

Příjem návštěv evidence pohybu osob po firmě zajištění občerstvení - Vedení docházky zaměstnanců - Administrativní podpora marketingu společnosti -

Spolupráce s účtárnou správa přijatých a vydaných faktur Požadujeme : - SŠ / VŠ - komunikativní znalost AJ slovem i písmem -

praxe na obdobné pozici vítána - ŘP sk B - příjemné vystupování reprezentativní vzhled - dobré komunikační schopnosti - samostatnost schopnost rozlišovat priority (koordinační schopnosti) -

zájem učit se nové věci Nabízíme : - zázemí stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí přátelský kolektiv - zajímavé finanční ohodnocení -

firemní benefity - možnost kariérního růstu - nástup ihned - pracoviště - Praha Východ (Říčany - Jažlovice) Vzdělání : vysokoškolské, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek