Vedoucí kanceláře předsedy soudu
Nejvyšší správní soud
Brno, Česká republika
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Nejvyšší správní soud .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Moravské náměstí 611 / 6, Brno 2 (Brno), 60200
  • Přidáno : 6.10.2018
  • Vedoucí kanceláře, sekretariátu ústředních orgánů :

    Nejvyšší správní soud hledá kandidáty / kandidátky na pozici

    Požadavky :

    Ideálně vysokoškolské vzdělání

    Praxe na obdobné vedoucí pozici podmínkou (oblast justice výhodou)

    Aktivní znalost MS Office (vysoká PC gramotnost)

    Znalost příslušných právních předpisů

    Perfektní znalost českého jazyka, znalost AJ - slovem i písmem výhodou

    Schopnost systematické a samostatné odborné práce, vedení kolektivu

    Pečlivost, spolehlivost, flexibilita a dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

    Náplň práce :

    Odpovědnost za vedení sekretariátu předsedy a místopředsedy soudu

    Vedení specializovaných databází a rejstříků

    Organizace vnitřního legislativního procesu

    Organizace a protokolární zajištění akcí NSS

    Příprava podkladů dle pokynů vedení soudu

    Práce s interním informačním systémem a webovými stránkami soudu

    Aktivní spolupráce s ostatními úseky soudu

    Nabízíme :

    Stabilní zázemí a příjemné moderní pracovní prostředí v centru Brna

    Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, příspěvky, pružná pracovní doba, aj.)

    Možnost nástupu co nejdříve nebo po dohodě

    Jedná se o hlavní pracovní poměr založen jmenováním do funkce, který se řídí zákonem č. 262 / 2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

    Strukturovaný životopis s přehledným popisem dosavadní praxe a motivační dopis zasílejte na adresu : prace nssoud.cz , a to do 29.

    10. 2018. Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

    U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.

    Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 23 000 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis