Kuchař/kuchařka
Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola , Býchory
Býchory, CZ
před 19 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola , Býchory .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Býchory 152, Kolín 2 (Býchory), 28002
  • Přidáno : 29.8.2018
  • Kuchaři (kromě šéfkuchařů) :

    První kontakt :

    Forštová Jana, tel. : 321 798 630, Po - Pá 8 - 15 hod,

    e-mail : jana.forstova domov-bychory.org.

    Pracovní náplň :

    Příprava a výdej teplé a studené kuchyně.

    Požadujeme :

    Schopnost pracovat v týmu i samostatně, zdravotní průkaz, praxe ve školním stravování výhodou.

    Nabízíme :

    Plný pracovní poměr, platové zařazení dle nařízení vlády č. 564 / 2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů + speciální příplatky, příspěvky z FKSP, povolání v dětském domově s nadstandardním vybavením.

    Zaměstnanecké výhody :

    Příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené.

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné