Marketingový/á referent/ka
BOHEMILK, a.s.
Opočno, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro BOHEMILK, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : Podzámčí 385, Opočno, 51773
  • Přidáno : 3.11.2018
  • Specialisté v oblasti marketingu :

    Kontakt zasláním životopisu na e-mail marie.hruskova bohemilk.cz.

    Požadavky :
  • SŠ vzdělání
  • organizační schopnosti, komunikativnost, kreativní i analytické myšlení, spolehlivost
  • výborná znalost českého jazyka
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • MS Office - pokročilejší znalost
  • znalost práce v grafických programech výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Pracovní náplň :

  • podílení se na plánovaných marketingových aktivitách společnosti
  • příprava workshopů, firemních akcí
  • spolupráce s reklamními agenturami
  • návrhy a tvorba POS materiálů a etiket
  • účast na vývoji nových výrobků
  • zpracování analýz dostupných marketingových dat z trhu
  • správa firemního webu
  • komunikace na Facebooku a sociálních sítích
  • e-shop - vyřizování objednávek a zabezpečení jeho chodu
  • podpora manažera marketingu
  • Zaměstnanecké výhody :

  • zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení
  • výkonnostní a motivační odměny, 3 dny Sick days
  • příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění.
  • Vyžadované vzdělání : ÚSV