RESEARCHER/SOURCER
AC Jobs
Praha hl. Město
před 2 dny

Ahoj jmenuji se Honza a dost možná budu Tvůj nový kolega : -) Do firmy jsem nastoupil před pár lety na obdobnou pozici, kterou si dnes prohlížíš Ty.

Dnes mám na starost tým jak sourcingu, tak konzultací divize IT v celém regionu Čech. Jsme prima parta dynamických lidí, kteří milují humor a svoji práci.

Lpíme na profesionalitě, uctivém a férovém jednání. Jsme IT divize Advantage Consulting! Prahneš i ty po zkušenostech a zářné kariéře?

Pak čteš text, který je určen přímo pro Tebe!

Pracovní náplň

  • vyhledávání talentů v oblasti IT
  • kreativní oslovování kandidátů
  • velmi úzká spolupráce s konzultanty
  • participace na realizace celé zakázky
  • Co požadujeme?

  • člověka s potenciálěm stát se brzy Team leaderem pro sourcery
  • orientaci v IT terminologii a lokálním trhu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pozitivní a proaktivní osobu
  • Co nabízíme?

  • kariérní výzvu, zodpovědou práci
  • výborné know-how od zkušených kolegů
  • sladěný a dobře fungující kolektiv, který se na Tebe již těší
  • možnost nadstandartních výdělků
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • multisport, cafeterie, penzijní připojištění a mnoho dalšího!
  • místo výkonu práce : budova IBC, Praha - Karlín
  • Požádat