Junior PHP programátor
Poski.com s.r.o.
Ostrava, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Protože firma Poski.com svou kvalitou získává čím dál více zakázek, hledáme do našeho týmu junior PHP programátora, který nám pomůže s vývoje a tvorbou webových stránek a e-shopů.

Můžeš pracovat, pod týmem profesionálů, kteří mají zkušenosti s vedením projektů velkých firem, jako je Whirlpool, Albixon, K-žaluzie a další.

Co bude tvojí prací? -Ze začátku budeš dostávat menší úkoly, kterými se naučíš nové věci a zároveň nám pomůžeš. -Budeš se učit od odborníků, kteří ti kdykoliv rádi pomohou.

 • Dostaneš k sobě zkušeného programátora, který tě povede. -Obohatíš své znalosti a zkušenosti. -Časem budeš pracovat na velkých projektech a na vývoji a správě firemního e-
 • shopu a CMS. Požadujeme : -Student SŠ nebo VŠ (není podmínkou). -Zápal pro věc a cit pro detail silnou vnitřní motivaci. -

  Alespoň jednu tvoji referenční práci, ať máme představu o tvé zkušenosti. -Chuť se učit novým věcem. Nabízíme : -Částečný úvazek nebo zaměstnanecký poměr (HPP), případně spolupráci na ŽL.

 • Odpovídající platové ohodnocení. -Bonusy z projektů. -Notebook a další firemní benefity. -Firemní akce, relaxační zónu (fotbálek, šipky).
 • Moderní kanceláře v Ostravě. -Mladý a přátelský kolektiv, v průběhu roku školení dle vlastního výběru. -Možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem i mimo ČR.
 • Vzdělání : bakalářské, SŠ s maturitou, vyšší odborné, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Práce na ŽL, Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost