Customer Quality Engineer
AD EMPLOYMENT s.r.o.
Liberec
před 12 dny

Kontaktní osoba pro zákazníka (Tier 1) ve všech oblastech kvality Spolupracuje na vývoji projektu, vytváří kontrolní plán výrobku a instrukce ke kontrole výrobku Optimalizuje procesy plánování kvality a spolupracuje na aktualizaci FMEA Řeší zákaznické reklamace dle zvláštních požadavků zákazníka a 8D reportů Provádí analýzy Koordinuje proces vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP Požadujeme : Min.

2 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní výrobní firmě, automotive - výhodou Znalost výrobních procesů a technologií Znalost zvláštních požadavků zákazníka VW Group (FTM) nebo FORD Zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy Znalosti pro vyhodnocení 3D měření a čtení technických výkresů Nutná výborná znalost AJ, NJ -

velkou výhodou Dobrá znalost MS Office, SAP výhodou Vysoká míra asertivity a schopnost řešení konfliktních situací, skvělé vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod tlakem.

Nabízíme : Možnost seberealizace Služební telefon a notebook Placené jazykové kurzy AJ,Nj Různé sportovní balíčky Zdravotní balíčky (očkování,.

 • Pružná pracovní doba Závodní stravování Roční bonusy Vzdělání : vysokoškolské, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost