Software project manager Řiď projekty, které mění svět!
Talentica
Jihomoravský kraj
před 5 dny

Hledáte smysluplnou práci ve společnosti, která si váží své zaměstnance?

Chcete pracovat na projektech, které posouvají lidské poznání a vědecké objevy?

Tak se nám ozvěte! Hledáme zkušeného projektového manažera na mezinárodní projekty.

Na co se můžete těšit?

  • mezinárodní projekty, které pomáhají posouvat hranice lidských vědomostí
  • příjemné prostředí mezinárodní společnosti s atraktivními benefity
  • flexibilita a kompetitívní mzda jsou samozřejmostí
  • Co Vás čeká?

  • vedení projektů od A po Z (plánování, monitoring, reporting, projektová dokumentace)
  • spolupráce napříč týmy a vedení projektového týmu
  • dotahování a odevzdávání projektů interním i externím objednavatelům
  • Co byste měl / a splňovat?

  • zkušenost na pozici projektového manažera 3 a více let
  • vedení projektů v mezinárodním korporátním IT prostředí
  • vysokoškolský titul a komunikativní angličtinu
  • Požádat