PROJEKTANT ELEKTRA
AC Jobs
Praha hl. Město
před 3 dny

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru platnou vyhlášku 5? Láká Vás praxe projektanta NN / VN a hledáte příležitost pro získání zkušeností?

Pak pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku! Prosperující společnost, zabývající se elektrotechnickou výrobou a následnou montáží, hledá kolegu na pozici : PROJEKTANT ELEKTRA -

Pracovní náplň

  • Zpracování technického řešení elektrických systémů
  • Tvorba elektro schémat
  • Účast při uvádění zařízení do provozu
  • Podílení se na přípravě obchodních nabídek
  • Práce v 10ti členném týmu
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku 50 / 1978 Sb. min. 5
  • Znalost programu AutoCAD
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Flexibilitu, samostatnost a ochotu učit se novým věcem
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční a roční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Propracovaný systém školení a adaptace
  • Místo výkonu : Praha nebo Kolín
  • Požádat