Pokladní/k
Alza.cz a.s.
Praha
před 3 dny

Co u nás budeš dělat?Příjem a výdej peněz včetně poskytování pokladních služebPráce s hotovostí a splátkovým kalendářemVyplácení přeplatků a dobropisůKomunikace se zákazníkem při zpracování objednávkyAktivní nabízení doplňkových služeb a produktůPráce s interním IS Jaké znalosti a dovednosti by si měl / a mít?

SŠ vzděláníVýborné komunikační a obchodní dovednostiUživatelskou úroveň práce na PCOdolnost vůči stresu a stereotypuSmysl pro pořádek a odpovědnost, samostatnost Co Ti za dobře odvedenou práci nabídneme?

StravenkyPráci v přátelském a dynamickém prostředíOsobní zodpovědnost za dosažené výsledkyMožnost osobního a profesního růstuPřístup ke školením a neustálému vzděláváníDobré platové ohodnocení a zázemí velké společnostiBenefity (jazykové vzdělávání, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.

Chceš se taky stát ALZÁKEM?Tak nám zašli svůj životopis!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost