KRESLIČ JUNIOR
AC Jobs
Beroun
před 3 dny

Jste absolventem technicky zaměřené školy? Chcete pracovat pro nadnárodní společnost, která nabízí svým zaměstnancům mnoho benefitů?

Domluvíte se anglicky a rádi byste své znalosti jazyka prohloubili? Pak tu máme vhodnou pracovní nabídku právě pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu nové kolegy na pozici : KRESLIČ JUNIOR (22 - 25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba 3D modelů
  • Převádění 3D modelů do 2D
  • Návrhy pro zlepšení stávajících produktů
  • Spoluúčast na sestavení prototypů
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti jako konstruktér výhodou
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalost jakéhokoli 3D konstrukčního programu
  • Pečlivost a flexibilitu
  • Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné stabilní společnosti
  • Čisté pracovní prostředí
  • Možnost pro další profesní růst
  • Finanční benefity a prémie
  • Příspěvek na dopravu, stravu
  • Dovolenou navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Požádat