SUPPLIER QUALITY ENGINEER
AC Jobs
Plzeň-sever
před 6 dny

Máte víceleté zkušenosti z výrobní společnosti s dodavatelskou kvalitou? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste jej i nadále využívali?

Pokud Vás zajímá prostředí mezinárodní společnosti a maximální využití anglického jazyka a dosavadních zkušeností, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Expandující nadnárodní společnost sídlící nedaleko Plzně přijme schopného kandidát na pozici : SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za realizaci a hodnocení auditů u dodavatelů
  • vyřizování a vyhodnocování dodavatelských reklamací
  • řízení kvality dodavatelů, řešení zjištěných problémů
  • spolupráce s oddělením nákupu a oddělením kvality
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ zaměřenou technickým směrem
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé, komunikativní úrovni
  • ochotu pracovat a proaktivní přístup k práci
  • znalost nástrojů a metod kvality výhodou
  • Co nabízíme?

  • lákavé finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • 1 týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • možnost využití jazykových kurzů
  • systém měsíčních bonusů
  • Požádat