ZÁMEČNÍK
AC Jobs
Praha-východ
před 8 dny

Chcete pracovat pro firmu, která nabízí svým zaměstnancům pěkné benefity? Chcete v noci spát, proto hledáte práci jen na jednu, maximálně dvě směny?

Rádi pracujete rukama a jde vám to? Pak se přihlašte do výběrového řízení na pozici : ZÁMEČNÍK (22 - 25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zámečnické práce
  • Montáž, nýtování
  • Spolupráce s ostatními kolegy
  • Práce v jednosměnném, nebo dvousměnném cyklu
  • Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Chuť do práce a manuální zručnost
  • Vhodné i pro absolventy
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Kvartální bonusy
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Možné ubytování na ubytovně společnosti
  • Požádat