samostatný/á učetní
CYMEDICA, spol. s r.o.
Hořovice
před 3 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

SAMOSTATNÝ / Á UČETNÍ - Místo výkonu práce : Hořovice. Požadavky : min. 3 roky praxe v oblasti komplexního zpracování účetnictví podmínkou, znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy, znalost práce na PC (MS Office), znalost anglického jazyka vítána.

Pracovní náplň : komplexní agenda související s vedením účetnictví společnosti, příprava a zpracování měsíční a roční závěrky, zpracovávání podkladů a vyhotovování přiznání k DPH, zpracovávat podklady pro reporting, komunikovat s úřady a spolupracovat s ostatními kolegy účetního oddělení.

Upřesňující informace : nástup možný ihned, zaměstnání na 1 rok. Zaměstnanecké výhody : motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou návaznou na dosažené výsledky, mobilní telefon a další firemní benefity. Kontakt : e-mailem.

Sdílej, pracuj, bav se!

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost