Práce řízená z domu
Renata Daňková
Kladno
před 15 dny

Obchodně poradenská činnost s využitím PC / netu z domova (nebo kanceláře) v perspektivním oboru. K dispozici zavedený internetový systém.

Vhodné i jako dlouhodobý přivýdělek nebo vedlejší příjem s možností kariérního postupu. Flexibilní pracovní doba. Požadujeme : Uživatelská znalost práce s PC Přístup na internet Komunikativnost Ochota se vzdělávat 10 15 hod.

týdně Věk 20+ Zájem o zdravý životní styl výhodou Nabízíme : Odborné zaškolení a osobní růst Flexibilní pracovní doba Výdělky s možností růstu Motivující plán odměn Zavedený podpůrný internetový systém Vzdělání : SŠ s maturitou, vyučení, vysokoškolské, bakalářské, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Brigády, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost