IT odborník na zabezpečení sítí - Junior/ Senior
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Hodonín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Naše společnost je stabilní a jednou z nejdéle působících strojírenských značek na světe vyrábějící turbínová zařízení pro letectví energetiku či dopravní průmysl.

Máte zkušenosti z oblasti IT nebo bezpečnosti? Máme pro Vás skvělou pozici IT SPECIALISTA - vhodná i pro absolventy! -Podílení se na návrhu a zajištění bezpečnostních standardů společnosti -Monitoring a diagnostika provozu serverů firewallu a počítačových sítí -Analýza logů dat a incidentů ze SEM / SIEM nástrojů IPS a firewallu -Vyhodnocování bezpečnostních událostí -Zabezpečení sítě před bezpečnostními hrozbami -Zajištění antivirové ochrany -Vedení a udržování dokumentace Jsme česká společnost působící převážně v leteckém průmyslu máme skvělé a dobře prodejné produkty a hledáme do týmu nového kolegu! Co od náš můžete očekávat?

 • Stabilní zaměstnání na HPP a motivující finanční ohodnocení -Pracovní doba 75 hodiny denně -23 dnů dovolené -Sleva na pohonné hmoty -Dotované závodní stravování -Odborné vedení a manažer který Vám kryje záda! -Přátelský tým spolupracovníků -Zázemí v příjemném prostředí naší evropské společnosti -Odborná a jazyková školení v čechách -Prémie za vysoký pracovní výkon Co očekáváme od Vás?
 • VŠ vzdělání v IT zaměření na oblast bezpečnosti výhodou -Znalost administrace OS Windows AD -Znalost AJ na úrovni komunikace v textové formě -Základní znalost programování Powershell skriptů a maker v Excelu -Znalost VLAN TCP / IP a protokolů -Základní přehled o kybernetické bezpečnosti Vzdělání : vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost