R&D specialista komfortních a asistenčních systémů
Digiteq Automotive
Mladá Boleslav, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Zajímá Tě svět automobilů a hledáš práci na zajímavých projektech? Pak jsi tím pravým kandidátem pro nás! Staň se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.

Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Co Tě na pozici čeká?* Práce na vývoji komponentu* Samostatné řízení termínového plánu vývojových aktivit* Aktivní participace na projektových a koncernových jednání* Vedení změnového procesu v rámci daného projektu* Zajištění komunikace se zákazníkem i dodavateli* Řízení požadavků na testování a kontrola jejich výsledků* Aktivní účast na inovacích a interních projektech Na co se u nás můžeš těšit?

 • Zajímavou práci ve skvělém kolektivu* Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně* Flexibilní pracovní dobu* Možnost si volno napracovat až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat* Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100,- měsíčně* Sick days* Jazykové kurzy přímo na pracovišti* Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills* Systém Cafeterie* Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti* Příspěvek na stravování* Speciální telefonní tarif i pro soukromé použití.
 • A další z řady benefitů...Zní to jako práce, která je přesně tím, co aktuálně hledáš? Neváhej a pošli nám svůj životopis!Těšíme na osobní setkání. : -)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost