REFERENT/-KA ODBORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
Město Litvínov
Litvínov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

REFERENT / -KA ODBORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍVysokoškolské vzdělání, znalost z.č. 254 / 2001 Sb., o vodách, z.č. 274 / 2001 Sb.

 • o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, z.č. 500 / 2004 Sb., správní řád, zvláštní odborná způsobilost výhodou, znalost práce na PC;
 • samostatnost; zodpovědnost, výborné komunikační schopnosti, řidičské oprávnění sk. B, zkušenosti z veřejné správy výhodou.

  Nutné podat přihlášku do výběrového řízení nejpozději do 07.10.2021 - dle podmínek zveřejněného výběrového řízení na www.

  mulitvinov.cz.Zaměstnanecké výhody : stravenky, 25 dní dovolené, zvýhodněné platové podmínky, 6 dnů zdravotního a sociálního volna (sick days), příspěvek na penzijní připojištěníHLÁSIT SE : Kropáčková Anna Ing.

  tel. : 476767646, e-mail : anna.kropackova mulitvinov.cz - zaslat přihlášku viz výše, po ukončení lhůty pro podání přihlášek - bude termín výběrového řízení upřesněn

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost