projektant statik
OMEXOM GA Energo s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

BAVILA BY VÁS TATO PRÁCE?- řešení stavebních částí projektových dokumentací : pochůzkové kontroly v terénu a zpracování získaných dat, statické výpočty prostorových ocelových příhradových stožárových konstrukcí a jejich betonových základů, tvorba výkresových dokumentací, zpracování výkazů výměr, vypracování textových částí dokumentace atd.

CO BY MĚL NÁŠ PROJEKTANT SPLŇOVAT? - požadujeme znalosti na úrovni projektanta stavebních konstrukcí s vysokoškolským vzděláním- má chuť do práce, praxi nemusí mít - tu získá u nás- umí pracovat v AutoCadu, MS Office a je otevřený k osvojení dovedností v dalších software jako např.

RSTAB či GEO- je samostatný a zodpovědnýNÁSTUPNÍ MZDA dle dosaženého vzdělání a zkušeností.Pracovní poměr dle dohody na jeden rok s možností následného prodloužení.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, po zapracování možný růst základní mzdy, čtvrtletní odměny, pružná pracovní doba, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cca.

1800 Kč / měsíc), příjemné pracovní prostředí na okraji Plzně se zajištěným parkovacím místem pro zaměstnance společnosti, je zde i veřejná doprava (autobus MHD, vlak) a cyklostezka (stojany na kola ve firmě k dispozici)Kontaktní osoba : Ing.

Simona Svobodová, Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS.Tel. : 373 303 135, 373 303 219, 373 303 113E-mail : personalni gaenergo.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost