SAP SD Consultant
MANN + HUMMEL Service s.r.o.
Brno, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt e-mailem : použijte odpovědní formulářYour Challenges : Přímá podpora (2. a 3. úrovně) SAP R / 3 procesů a podpora Key Users v jednotlivých lokacíchZodpovědnost za standardizaci -

podpora vytváření standardů a jejich dodržováníAnalýza incidentů a jejich řešeníAnalýza požadavků, návrhy jejích technických řešení a spolupráce na následné realizaciKomunikace s vývojovým týmem, podpora jejich aktivit a role koordinátore mezi nimi a potřebami businessuTestování řešení, jejich dokumentace a mapování technické dokumentaceKoordinace aktivit a procesů s jinými modulyPodpora a řízení globálních SAP projektů, koordinace podpůrných aktivitYour Profile : Min.

3 roky zkušeností práce s oblastí SAP SD, ideálně v rámci automobilového průmysluDobrá znalost realizace standardních procesů v SAP SD, technické stránky nastavování a vývojeZkušenosti v projektovém managementuDobrý znalost anglického jazyka (min.

B1)VŠ vzděláníMS Office a MS OSŘidičský průkaz sk. BZaměstnanecké výhody : 13, 14, 15 mzdyCafeteria6 týdnů dovolenéStravenkyPružná pracovní dobaPodpora penzijního připojištění a mnoho dalších benefitůVěrnostní bonus již po prvním odpracovaném roceSouhlas zaměstnavatele s modrou kartou

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost