Uklízeč/ka (OZP)
FORCORP GROUP spol. s r.o.
Tovačov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle 80, zákona č. 435 / 2004 Sb.; Nástup možný IHNED.

Pracovní doba 06 : 00 - 10 : 00hod.Náplň práce : Provádění běžného úklidu - zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků.

Nabízíme : Příspěvek na dopravu.Zájemci se mohou hlásit : - zasláním životopisu (CV) na e-mail : prace forcorp.cz;- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 14,00hod.

na čísle 723 612 506 - paní Renáta MarkováPozn. : Na adresu pracoviště nechodit, kontakní osoba má sídlo na jiné adrese společnosti

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost