Balič ve velkoskladu s elektronikou,až 170Kč/h,možnost záloh!
UNIJOB s.r.o.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Pro našeho významného klienta, tuzemský velkoobchod s elektronikou v Říčanech u Prahy, hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky na pravidelnou, dlouhodobou spolupráci na balení a přípravu objednávek k expedici.

Lokalita : Říčany u Prahy

Pracovní doba : 8.30 - 18.00, v pátek 8.30 - 16.00, nutno odpracovat minimálně 4x týdně

ŠKOLENÍ : termín školení je v úterý 20.10.2020

  • školení je nutné absolvovat, je již proplácené
  • minimální účast jsou 3 měsíce, možnost prodloužení
  • Náplň práce :

  • balení různé elektroniky do krabic dle objednávek
  • vycpávání a polepování krabic
  • tisk štítků, příprava na expedici
  • Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 736477133.

    Nabídka : - základní mzda ve výši 150 Kč / hod, při pravidelné docházce 170 Kč / hod.

  • možnost kdykoli si vybírat zálohu
  • výhodné firemní stravování - kompletní obědové menu v kantýně za pouhých 40 Kč
  • příspěvek na dopravu v případě odpracování požadovaného počtu směn
  • zkrácené páteční směny
  • Požadavky : - projít ŠKOLENÍM (propláceno) v úterý 20.10.2020

  • spolehlivost, preciznost, odpovídající fyzická zdatnost
  • zájem o dlouhodobou spolupráci minimálně 4x týdně
  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.