EVALUÁTOR (DPČ)
Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace
Jirkov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

MěÚSS Jirkov, p. o., U Dubu 1562, 431 11 Jirkovvypisuje v rámci realizace projektu "Cesta z dluhů v Jirkově", financovaného z Operačního programu Zaměstnanost, reg.

č. projektu CZ.03.2.60 / 0.0 / 0.0 / 16 052 / 0011544, výběrové řízení na následující pozici : EVALUÁTOR (DPČ)Pracovní náplň : - evaluace projektu, zpracování evaluačního plánu - příprava dotazníků pro účastníky projektu- pravidelný monitoring aktivit projektu, monitoring odborných informací, analýza dat- příprava podkladů pro monitorovací zprávy- zpracování průběžných i závěrečných evaluačních zprávPožadujeme : - SŠ / VŠ vzdělání se zaměřením na sociální vědy a související obory- praxi v oblasti evaluačních aktivit projektů se sociálním zaměřením- schopnost analytického myšlení- schopnost efektivní komunikace- samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práceNabízíme : - zodpovědnou činnost u důvěryhodného zaměstnavatele- časově flexibilní zaměstnání v maximálním rozsahu 80 hodin měsíčně- možnost práce z domova- odpovídající platové ohodnocení- možnost seberealizaceNástup možný ihned.

Mimopracovní poměr na dobu určitou.V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail : personalni meussj.cz, případně kontaktujte personální oddělení Bc.

Lenku Čermákovou na tel. č. 474 684 432.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost