Elektromontér / údržba
Gudmund s.r.o.
Strančice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Tvůj pracovní den : - Montáž, zapojování a kontrola CNC strojů a elektrických zařízení (stav rozvodů, kabelů).Požadujeme : - Úplné střední odborné vzdělání (výuční list).

 • Spolehlivost, pečlivost a důslednost. - Manuální zručnost. Nabízíme : - Mzdu od 35.000,- - Jednosměnný provoz pouze ranní (velmi výjimečně pohotovost).
 • Stabilní práci (přece jen společnost funguje téměř 200 let). - Firemní ubytovna přímo v areálu podniku s internetem a posilovnou.
 • Krásné firemní prostředí zázemí moderní, úspěšné společnosti s vlastním výzkumem a vývojem. - Příplatky a bonusy. - Firemní dotované stravování + firemní kantýna.
 • Svozová doprava z Týnce n. Sázavou, Benešova a okolí. - Kvalitní zaučení v případě vzdělání v jiném oboru. - Možnost pracovat s nejmodernějšími technologie a společně s firmou růst a zdokonalovat se.
 • Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost