Prodejce náhradních dílů a příslušenství
STRATOS AUTO, spol. s r.o.
Praha, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro STRATOS AUTO, spol. s r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Za Klíčovem 978 / 1, Praha 9 (Praha), 19000
 • Přidáno : 19.5.2018
 • Odbytoví agenti :

  KONT. : Strukturovaný životopis včetně fotografie zašle na e-mail : personalistikapraha stratosauto.cz

  Hledáme do svých řad nového kolegu / kolegyni, který / a rozšíří a podpoří tým skladu BMW. Vaší každodenní činností bude přímý prodej ND, kontakt a péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí, provádění inventur, prodej náhradních dílů a celková administrativa spojená se skladovým hospodářstvím.

  Co by měl náš nový kolega splňova : Středoškolské vzdělání,Znalost skladového hospodářství,Technická znalost náhradních dílů,Velmi dobré komunikační a prodejní schopnosti,Reprezentativní vystupování,řidičský průkaz sk. B.

  Co od nás může nový kolega očekávat : Zázemí silné a stabilní společnosti. Výborné finanční ohodnocení, mladý, přátelský a vstřícný kolektiv, parkování pro zaměstnance, možnost zajištění objednávky obědů, denní místnost pro klidné strávení polední pauzy, možnost dalšího vzdělávání -

  odborná školení,100,- Kč stravenky, firemní akce, teambuilding, multisport karta, roční odměny,

  slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí aut, oblečení, doplňky - Lifestyle).

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 22 000 28 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost