Kuchař / kuchařka - chráněné pracovní místo OZP
Bufet.cz Praha s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : OC STROMOVKA, Veletržní 24, 170 00 Praha 7-HolešoviceKontaktní osoba : Nikola Motejlová, tel. : +420777222429, e-mail : nikola.

motejlova bufetcz.euVhodné pro OZPPracovní náplň - příprava teplých pokrmů, příprava příloh k pokrmům, příprava základů pro vaření na daný i další den, veškeré další práce související s pracovní pozicí kuchaře ve stravovacím zařízení.

Požadujeme - jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní a osoby zdravotně znevýhodněné.Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.

Pozn : je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.Nabízíme : závodní stravování zdarma, zkrácenou pracovní dobu (30h / týdně).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost