Správce informačních a komunikačních technologií (Ref. č.: 1585705662)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, příspěvkovou organizaci, která se zaměřuje na oblast architektury, urbanizmu, rozvoje, tvorby a správy města, hledáme vhodného kandidáta na pozici Správce informačních a komunikačních technologií .

Náplň práce :

  • Technická podpora uživatelům a řešení jejich požadavků - Helpdesk
  • Správa počítačové sítě, serverů, počítačů a tiskáren
  • Konfigurace síťových prvků a systému Windows v síťovém prostředí
  • Správa a implementace serverových služeb OS Microsoft Windows Server
  • Vedení a aktualizace dokumentace informačních systémů
  • Správa serverů a síťové infrastruktury
  • Požadujeme :

  • Pokročilá znalost OS Microsoft Windows a Microsoft Windows Server
  • Znalost správy Microsoft Active Directory
  • Základní znalost Unix / Linux prostředí
  • Orientace ve virtualizačních technologiích
  • Komunikativnost, aktivní přístup, pečlivost a samostatnost
  • Komplexní znalost oblasti IT
  • Znalost AJ (využití pasivní formou)
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici 4-6 let
  • Nabízíme :

  • Platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, příloha 1, v platové třídě 11, osobní příplatek
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 sick days)
  • Pracovní prostředí v centru Prahy 2 - Karlovo náměstí
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Benefity

    Stravenky / příspěvek na stravování

    Dovolená 5 týdnů

    Zdravotní volno / sickdays

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.