sanitář/ka
Nemocnice Strakonice, a.s.
Strakonice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pomocná činnost v rámci poskytování zdravotní péče pod odborným dohledemPOŽADAVKY : sanitářský kurz podmínkou. Pracovní doba : 06.

00-14.30- jedna směna, po zapracování a po adaptačním procesu možné služby ve všední den, případně soboty, neděle, svátek.

VÝHODY : ubytování, stravování, 5 týdnů dovolené , příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify, zdarma parkování v areálu nemocnice,přednostní umístění dítěte zaměstnance (od jednoho roku do zahájení povinné školní docházky) do Dětské skupiny Srdíčko sídlící v areálu nemocnice - s příspěvkem od zaměstnavatele.

KONTAKT : telefonicky Po-Pá 6 : 30-15.00hod., Kačírková Ivana, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost