SAMOSTATNÝ/-Á PROGRAMÁTOR/-KA
Samo Systems spol. s r.o.
Most, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

SAMOSTATNÝ / -Á PROGRAMÁTOR / -KANáplň práce : programování samostatných softwarových celků na základě obchodní specifikace včetněanalýzy možných technických řešení a implementace kontroly kvality.

Požadavky : . znalost a prokazatelná praktická zkušenost prostředí .Net a programovacího jazyka c#. znalost dalších technologií : SQL, HTML, Javascript.

anglický jazyk minimálně porozumění psanému textu. logické uvažování, analytické myšleníZaměstnanecké výhody : Týden dovolené navíc, stravovací kuponyHLÁSIT SE : Bartoš Petr Ing.

tel. : 777 275 213 volat pouze v pracovní dny od 10 : 00 do 11 : 00 hod., e-mail : petr.bartos samo.cz - zaslat životopis, osobně po přechozí telefonické domluvě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost