Vývojář serverových řešení - junior
WEDOS Internet, a.s.
Hluboká nad Vltavou, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace

Požadujeme : výborná znalost Linuxu, preferované distribuce Debian, Ubuntu, CentOSznalost správy Apache, Nginx, HAProxy, MySQL, PHPzákladní znalosti programování (např.

bash, PHP, Java)znalost sítí (TCP / IP, DNS)znalosti verzování softwaru (Git)znalosti kubernetes a podobných řešeníznalost dalších serverových technologiíanalytické schopnostikomunikativní znalost anglického jazykasamostatnostvelkou chuť do práce, obětavostaktivní přístup a ochotu učit sepráci na plný pracovní úvazekZam.

výhody : roční bonusy ve výši až několika měsíčních platů, jazykové kurzy, školení, Multisport karta firemní - notebook, tarif, služby, stravenky, příspěvek 300 Kč na penzijní nebo životní pojištění, jízdní výhody, pružná pracovní doba, dovolená navíc

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost