Učitel/ka základní školy ve třídách zřízených pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace
Bílovec, CZ
před 17 dny
source : Easy-prace.cz

Z : 6.11.2018.A : 20.2.2019. Místo výkonu práce Základní škola Wolkerova 911, Bílovec. POŽADAVKY : Předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle 3 zákona č.

563 / 2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění (viz zákon 197 / 2014 Sb. s účinností od 1. 1. 2015), odborná kvalifikace pro učitele prvního stupně základní školy, který vykonává přímou pedagogickou činnost ve třídě zřízené pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, v souladu s 7, ost.

2 zákona 563 / 2004 Sb. v platném znění, nebo pro učitele druhého stupně základní školy, který vzdělává ve třídě zřízené pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, v souladu s 8, odst.

2 zákona 563 / 2004 Sb., v platném znění, praxe ve vzdělávání žáků s mentálním postižením vítána. NÁPLŇ PRÁCE : Přímá pedagogická činnost ve třídách zřízených pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami -

odloučené pracoviště ZŠ Wolkerova 911, Bílovec, Úvazek : 0,5. V případě zájmu o tuto pracovní pozici doložte : Žádost o místo, strukturovaný životopis, kopii dokladů o absolvovaném vzdělání (Pokud z dokladů není zcela jasné, zda má uchazeč potřebnou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících v platném znění, je třeba, aby uchazeč doložil svou kvalifikaci jejím písemným potvrzením od vzdělávací instituce, ve které kvalifikaci získal.

Svou kvalifikaci může uchazeč doložit také potvrzením z MŠMT ČR - viz použijte odpovědní formulář Uchazeči, kteří splní výše uvedené požadavky, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Osobní kontakt na adrese : Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658 / 28, příspěvková organizace.

Telefonický kontakt od pondělí do pátku.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost