Izolační práce
TAHI CZ s.r.o.
Zábřeh, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.Nástup ihned na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce.Požadavky : - vyuč. v oboru pro stavební výrobu, nebo zařízení staveb, případ.

praxe v montáži stav. hmot, dostačující je praxe na stavbách- dobrá pracovní morálka, chuť pracovat mimo domov- NUTNÝ ŘP sk.

B"- platové podmínky 18 500 - 22 000 Kč dle kvalifikace- ubytování hradí zaměstnavatel- doprava na pracoviště- stravné, kapesné dle norem, tuzemsko i zahraničíZákladní nápň práce : - izolace a montáž potrubí pro ústřední vytápění- chladící vodu, klimatizace, vrduchotechniky- jedná se montáž izolačních materiálů na potrubí, prováděné z montážních plošin, žebříků a lešení- jedná se o práce ve výškách 1 - 8 m- místo práce je mimo bydliště dle zakázek, Šumperku, Olomoucký kraj, celá ČR- po zapracování také práce v EU, Rusko.

Kontakt : osobně každé pondělí od 8-12 : 00 hod.., telefonicky.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost