Inspektor bezpečnostní služby
SOLID PROXY s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 5 hodinami
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem : idrobna solidsecurity.czNáplň práce : - Péče o stálé zákazníky- Práce se zaměstnanci- Práce v terénu (Praha a okolí) + kancelářská práce (potřebná administrativa, vlastní domlouvání schůzek)- Kontakt se zákazníkem, identifikace jeho potřebJaké znalosti a dovednosti byste měli mít- Řidičský průkaz sk.

B- Znalost práce na PC, Google Maps, MS Office- Schopnost budovat a udržovat vztahy s klienty i zaměstnanci- Obchodní dovednosti, komunikativnost, systémovost práceVýhodou : - Znalost Anglického jazyka, částečná znalost Polského jazyka- Vlastní vůz (garantovaná náhrada nákladů na pohonné hmoty)Co Vám můžeme nabídnout : - Zázemí zkušené firmy v oboru (největší hráč na PL marketu)- Možnost zvolit formu spolupráce, která Vám vyhovuje - HPP, IČO- Fixní měsíční odměnu v dohodnuté výši - Back Office podporu v maximálním rozpětí- Kariérní růst v rámci regionu Čechy- Stabilní pracovní podmínky- Potřebné nástroje pro práci (počítač, telefon)Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost