Montážní dělník interiérů
BLK servis, spol. s r.o.
Praha-Uhříněves, CZ
před 14 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu : Přátelství 986 / 19, 104 00 Praha - Uhříněves Kontakt : Hochová Iva, e-mail : reproint centrum.cz Nástup do zaměstnání dle dohody Požadavky : Vyučení, zkušenost s montováním sektorového nábytku, kuchyní, stolů, vnitřních parapetů a podobně výhodou, manuální zručnost, časová flexibilita podmínkou, nekonfliktní, samostatnost, loajálnost, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, fyzická zdatnost, hrubá mzda je závislá na zkušenostech Pracovní náplň : Zajištění montování interiérů tj.

nábytku vč. požadovaných doplňků, závěrečný úklid, rozmístění, stěhování Zaměstnanecké výhody : Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, zajímavé zakázky, možnost práce i v zahraničí

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost