Všeobecná sestra v sociálních službách
JIPRO-CASH s.r.o.
Chřibská
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská.Požadavky : Trestní bezúhonnost, zodpovědnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (výhodou).

Ochota pečovat o jedince s psychiatrickou diagnózou a s obtížemi v komunikaci. V případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou.

Mzda bude nastavena dle praxe, absolvovaných kurzů, přístupu ke klientům a práci a na základě hodnocení v rámci zkušební doby.

Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně minimálně jednou ročně..Náborový příspěvek 10.

 • 000,-. Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské);
 • příspěvek zaměstnavatele na vzdělávání. Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům v dlouhodobém pracovním poměru věrnostní odměna.

  Individuální a osobní přístup.Kontakt : telefonicky 8 : 00 - 16 : 00, e-mailem zaslat profesní životopis

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost