ELEKTRO PROCESNÍ INŽENÝR
AC Jobs
Chomutov
před 1 dnem

Jsi absolventem VŠ zaměřené na elektro a hledáš uplatnění a své první zaměstnání? Vyznáš se v elektrických schématech? Chceš pracovat ve stále se rozvíjející společnosti?

Neváhej a pošli nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Hodnocení stavu a funkci procesu stávajících výrobních technologií
  • Vedení úseku výroby kabelových svazků a jejich testování
  • Poskytování technické podpory sériové výroby
  • Tvorba dokumentace a technologických postupů
  • Spolupráce a zástup oddělení engineeringu
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání s elektro zaměřením
  • Vyhlášku č. 50 6 a vyšší
  • Základní orientaci v elektrických schématech, znalosti zakladu návrhu, testováni a měření signálu
  • Angličtinu alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce v MS Office
  • Co nabízíme?

  • Práce v rodinném prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon a notebook
  • Lokalita : Chomutov
  • Požádat